Celebryci na eventy

W każdy weekend bez względu na porę roku, dostępne są liczne eventy, dlatego ich organizatorzy muszą zadbać o wysoki poziom wydarzenia, aby przyciągnąć gości. Jedną z bardziej skutecznych opcji na uatrakcyjnienie imprezy okolicznościowej jest zaproszenie popularnej gwiazdy. Znany celebryta będzie kluczowym punktem programu, jednak nie może być to przypadkowe nazwisko. Jeśli interesuje Cię taka opcja, jednak nie wiesz, jak z niej skorzystać, koniecznie sprawdź ofertę naszej agencji artystycznej. Prowadzimy stałą współpracę z czołowymi gwiazdami sportu, estrady czy telewizji.

Wynajęcie gwiazdy na eventy

W trakcie eventu trzeba zapewnić gościom wiele atrakcji. Idealnym rozwiązaniem jest wynajęcie celebryty w charakterze konferansjera, który zatroszczy się o rozrywkę. W tej roli najlepiej wypadają aktorzy, dziennikarze oraz prezenterzy telewizyjni. Wielu przedstawicieli tych branży prowadzi z nami stałą współpracę, dlatego szybko znajdziemy dla Ciebie najlepszą opcję.

Zaletą obecności gwiazdy na imprezie okolicznościowej, jest możliwość lepszej promocji całego wydarzenia. Wynajęty celebryta podczas twojego przyjęcia będzie pełni rolę ambasadora Twojej marki. Nie tylko zostanie uwieczniony na wielu zdjęciach ze spotkania, ale także wcieli się w rolę INFLUENCERA. Zadba o promocję Twojej firmy w Social Mediach. Opublikuje posty na Facebooku, Instagramie czy Instastory.

Jeśli chcesz, możesz zaaranżować spotkanie ze swoim gościem na sam koniec eventu. Wówczas możesz mieć pewność, że uczestnicy twojego przyjęcia na pewno dotrwają do końca!

Przedstawiciele naszej agencji artystycznej doradzą Ci zaplanowanie całego przyjęcia, dlatego z pewnością zostanie ono zwieńczone sukcesem!

gwiazda na imprezę okolicznościową

Gwiazdy sportu na event firmowy

Zastanawiając się nad wyborem najlepszego nazwiska, musisz uwzględnić preferencję grupy docelowej. Oczywiście nie ma możliwości, aby zadowolić każdego uczestnika imprezy, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Polacy w większości uwielbiają sport, zwłaszcza piłkę nożną. Z tego powodu dużą popularnością cieszy się wynajęcie celebryty z tej branży. Nasz katalog firmowy pełen jest nazwisk popularnych piłkarzy znanych również osobom, które nie śledzą dokonań polskiej kadry.

Sportowiec mający doświadczenie w takiej działalności może zabawić gości na wiele sposobów, dlatego sprawdzi się na eventy różnego typu. W trakcie wystąpienia będzie rozmawiał z gośćmi na temat swojej kariery lub po prostu wejdzie w rolę konferansjera. Gwiazda sportu polecana jest nie tylko na imprezę firmową, ale też charytatywną. W wydarzeniach tych biorą przeważnie udział osoby o różnych preferencjach, dlatego popularny piłkarz powinien wpisać się w gusta większości i przyciągnąć tych niezdecydowanych.

gwiazdy sportu na event