Reprezentacja Artystów Polskich

Jako wyłączny przedstawiciel Reprezentacji Artystów Polskich jesteśmy w stanie umówić mecz, który z uświetni Twój event. Poszukujemy także partnerów na międzynarodowe spotkania. 

Zdjęcie grupowe Reprezentacji Artystów Polskich

Spotkanie naszej Reprezentacji przeciwko przedstawicielom miasta, gminy lub samorządu terytorialnego stwarza szerokie możliwości promocji spraw lokalnych oraz budowania miejscowego patriotyzmu. Plenerowe wydarzenie sportowe to świetna zabawa dla całych rodzin, a szansa spotkania znanych osób to dodatkowa atrakcja.

Nasza współpraca z Reprezentacją Artystów Polski trwa od jej założenia w 1999 r. W skład drużyny wchodzą znani i lubiani aktorzy, muzycy oraz sportowcy i dziennikarze. Przez kilkanaście lat działalności reprezentacja rozegrała setki spotkań – komercyjnych, pokazowych, charytatywnych oraz mierząc się z artystami z innych krajów. 

Bierzemy udział w imprezach międzynarodowych o randze Mistrzostw Świata i Europy. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym wyzwaniem.

Poszukujemy także partnerów technicznych oraz sponsorów na międzynarodowe spotkania. Dzięki rozpoznawalności drużyny oraz jej zawodników gwarantujemy obopólne korzyści wizerunkowe oraz obecność w mediach.

Kadra - zawodnicy oraz przyjaciele RAPu